Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
..wszyscy pytają-nikt nie odpowiada! ani jednej odpowiedzi o co kaman? Dzwonisz -głucho! Co to kuźwa za ściema? Polaczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzwonisz i ku*** ...Poczta głosowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
..wszyscy pytają-nikt nie odpowiada! ani jednej odpowiedzi o co kaman? Dzwonisz -głucho! Co to kuźwa za ściema? Polaczki?
Siadły wszystkie szpicle i konfidenci na całym tym temacie,musi być przerwa techniczna na zmianę wszystkich łączy,nie może być inaczej, w tym demokratycznym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH MI KTOS DA NAMIAR PRAWKO POLSKIE KATEGORIA B BEZ ZALICZKI????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
NIECH MI KTOS DA NAMIAR PRAWKO POLSKIE KATEGORIA B BEZ ZALICZKI????????????????????????????????????????????????????????
lg12@poczta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Pomagam w zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Szybko i Bezproblemowo. !! PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE !! *Możliwość Odbioru W Urzędzie* Z wpisem i kompletem dokumentów.* Tel: 516-636-639 Mail: ukrainasopot@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość mi odebrał telefon komórka na Ukrainie +380 639554691 e-mail : prawojazdy.ukr@wp.pl Twierdzi iż prowadzi szkole jazdy (rozmawia po Polsku) wyslalem do niego meila i czekam na odpowiedz - z tego co mówi wygląda to wiarygodnie. Jak juz pojade na Ukraine pojezdzic/podszkolic sie w jezdzie i zdam tam egzamin oraz nostryfikuje ichniejsze prawko na polski odpwiednik to napisze Wam jak bylo. Pozdrawiam W Polsce doszło do absurdów te chciwe kanalie z WORDow robią z ludzi idiotów a ich arbitralny cyniczny belkot oceny umiejętności przeraża. Te chciwe kanalie nie ucza ludzi jeździć tylko pyrkać 30 km/h po zatłoczonych ulicach miast wszystko pod tendencyjny quasi egzamin - parkowanie na centymetry - bzdety typu brak znajomości umiejscowienia np. włącznika świateł przeciwmgielnych tył w pojeździe egzaminacyjnym który zdający widzi pierwszy raz w swym życiu etc. O ilości bardzo niebezpiecznych w praktyce jazdy nawyków wręcz karygodnych bo grożących wypadkiem szkoda wspominać np. nakaz kurczowego trzymania dłoni na kierownicy w pozycji ,,na za piętnaście trzecia'' bez możliwości usztywnienia łokciem wspartym o drzwi ewentualnie kolanem kierownicy od spodu - ogólnie to chciwi wredni OSZUŚCI którym rządowi oszuści nadali praw do bezkarnego wyłudzania opłat za bezzasadne powtarzane do znudzenia niezdane quasi egzaminy ,doszkalające jazdy i wiele innych podobnych fikcji nie mających wręcz ŻADNEGO wpływu na rzeczywistą poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w związku i na skutek braku umiejętności kierujących pojazdami samochodowymi etc. Kominiarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema,mieszkam w holandii i zalezy mi na szybkim uzyskaniu prawa jazdy najlepiej bez wyjazdu ale na 100% zeby bylo pewne czy macie jakis namiary podaje swoj email wrazie jak by ktos mial jakies informacje na ten temat bulletka@interia.pl z gory dzieki i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich szukam rzetelnej osoby do zalatwienia prawa jazdy kat.b prosze o kontakt mail.z cena dziekuje i pozdrawiam jsty254@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Chce sie dowiedzieć i oczekuje od kogoś info jak zdobyć te prawko na Ukrainie Jak tam sie zameldować itd.. No i jakie to są całkowite koszty wrazie by ktoś miał dobre info prosze dzwonić pod nr tel. 721881461 Piotr K. Kujawsko Ponorskie Radziki D:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukraine od 5 lat. Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Są to prawa jazdy na każdą kategorie, ze wszystkimi dokumentami. Załatwiam formalności i NIE POBIERAM ZALICZEK. Krótkie Terminy i Czas Oczekiwania. LEGAL Z WYJAZDEM ODBIERASZ OSOBISCIE W URZEDZIE !! PL: (+48) 691-399-359 UA: (+38) 098-276-84-12 MAIL: prawkoukraina1@tlen. pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt kto zalatwia prawo jazdy na ukrainie i nie bierze zaliczki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na melia LG12@POCZTA>PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SIE KTOS DO MNIE ODEZWIE KTO ZAŁATWIA PRAWKO NA UKRAINIE I NIE BIERZE ZALICZKI NA MEL LG12@POCZTA>PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alf napisał:
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Pomagam w zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Szybko i Bezproblemowo. !! PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE !! *Możliwość Odbioru W Urzędzie* Z wpisem i kompletem dokumentów. * Tel: 516-636-639 Mail: ukrainasopot@onet. pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć ! Organizuje wyjazdy na Ukraine. Pomagam zdobyć pawo jazdy na wszystkie kategorie i inne dokumenty. Również te zabrane/zatrzymane. Zapewniam transport i sprawy formalne. Bezstresowo Szybko i Niedrogo. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK !! Odbiór osobisty u Naczelnika ze wszystkimi dokumentami. Tel: 607 436 563 Mail: kubawawa@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowany prawo jazdy prosze o kontakt bo nie moge sie do nikogo dodzwonic na adres lisek0191@wp.pl dziekuje zgóry . prosze napisac jak to by wygladalo i ile mniej wiecej by wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowany prawo jazdy prosze o kontakt bo nie moge sie do nikogo dodzwonic na adres lisek0191@wp.pl dziekuje zgóry . prosze napisac jak to by wygladalo i ile mniej wiecej by wyszlo . jesli bedzie wsysko ok to mam duzo chetnych ktorzy by chcieli w ten sposob miec prawo jazdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktos da namiar na prawko bez zaliczki uk Lg12@poczta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...